Port morski w Jastarni

W Jastarni zlokalizowany jest port morski, z którego po dziś dzień można korzystać. Dziś turyści mogą wybrać się w rejs do Gdyni, właśnie wypływając z portu morskiego w Jastarni. Jest to naprawdę świetne przeżycie i całkiem spora atrakcja. Tutejszy port morski powstawał w latach 1926-1931. Ma już więc trochę lat. Był on jednak modernizowany po to, aby można było prowadzić tutaj ruch turystyczny. W miejscu tym bardzo często można zauważyć turystów, którzy pragną popłynąć w niedługi rejs, wyruszając właśnie z Jastarni. Jest to również miejsce, gdzie chętnie turyści spacerują i podziwiają najbliższą okolicę. W porcie tym można spotkać wiele ciekawych łodzi, którymi naprawdę można się zachwycić.

W Jastarni znajduje się również inne ważne miejsce, które po części związane jest właśnie z tutejszym portem morskim. Tym miejscem, a dokładniej obiektem jest oczywiście pomnik poświęcony tym osobom, które wypłynęły w morze, jednak nigdy z niego nie powróciły. Co ciekawe, w okolicach pomnika znajduje się lista nazwisk osób zaginionych na morzu. Każdy, kto miałby ochotę zobaczyć to niezwykłe miejsce, powinien udać się na ulicę Bałtycką w Jastarni. Pomnik, który się tutaj znajduje przypomina nam o tym, że morze to nie tylko ogromna atrakcja turystyczna i miejsce wypoczynku, ale także bardzo duże niebezpieczeństwo.

Przyjeżdżając do Jastarni trzeba poświęcić trochę czasu na zobaczenie wszystkich jej atrakcji i wartych uwagi miejsc. Koniecznie trzeba więc zapewnić sobie nocleg w tutejszych pensjonatach bądź hotelach (meteor-turystyka.pl/noclegi,jastarnia,0.html). Noclegi w Jastarni to bardzo dobry wybór, ponieważ znajduje się tutaj masa atrakcji, a także w niedalekiej odległości od tej przepięknej miejscowości. Każdy, kto tutaj pragnie przyjechać, po zapoznaniu się z tutejszą ofertą noclegów, na pewno odnajdzie idealną ofertę dla siebie. Baza noclegowa jest wręcz ogromna. Jastarnia słynie z dużej ilości turystów, więc taka miejscowość nie może sobie pozwolić na to, aby brakowało tutaj dla nich miejsc noclegowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>